1146 بازدیدها 0 نظرات

بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان

از در سپتامبر 16, 2012
 
بیوگرافی نور فتیحاغلو بازیگر زن اول سلیمان در سریال حریم سلطان
نام : Nur Fettahoglu

تولد: 12 نوامبر 1980 در آلمان
همسر مرات آیسان از سال 2008 بازیگر نقش نهاد در سریال عشق ممنوع


بیوگرافی اوکان یالابیک ابراهیم پاشای حریم سلطان

نام: Okan Yalabık

 

تولد: 13 دسامبر 1978 در ترکیه

او از وقتی دبیرستانی بود عاشق بازیگری شد و در تئاتر های زیادی بازی کرد و برای تحصیل در رشته بازیگری وارد دانشگاه استانبول شد. او از سال 2000 بازیگری را شروع کرد.او برای نقش ابراهیم پاشا در سریال حریم سلطان جایزه بهترین بازیگر ترکیه در سال 2011 را برد. او در تئاتر هم هنرپیشه قابلی است و او دوبلور بسیار معروفی هم هست

حضور و کمک بازیگران سریال حریم سلطان به یتیمان ازمیر
بازیگران سریال حریم سلطان در یکی از استودیو های استانبول جمع شدند تا برای یتیمان ازمیر پولی جمع کنند تا با این پول بتوانند برای انها خانه ای بسازند. مریم اوزلی بازیگر نقش خرم نقش اصلی ای در این گرد همایی انجام داد و یکی از اهنگ های ویتنی هیوستن را در این مراسم اجرا کرد و گویا پول خوبی برای این امر خیر جمع شد. و این نشان می دهد که انسان دوستی در همه جای دنیا وجود دارد.بازی برد پیت در سری دوم حریم سلطان

گفته می شود که برد پیت ستاره مشهور هالیوودی حاضر شده که در برابر دستمزد 2 میلیون دلاری نقش پرنسس اروپایی را در سریال حریم سلطان 2 ایفا کند. حال باید دید که ایا برد پیت جلوی دوربین کارگردان ترکیه ای قرار می گیرد این اولین بار است که یک بازیگر معروف هالیوودی در سینمای ترک ایفای نقش می کند.

بیوگرافی هالیت ارگنش بازیگر نقش سلیمان سریال حریم سلطان
نام: Halit Ergenchتولد : متولد 30  آوریل 1970 در استانبول و پدرش یکی از معروف ترین هنرپیشگان ترکیه است.ابتدا در دانشگاه مهندسی دریایی می خوانده اما بعد از یک سال انصراف داده و شروع به خواندن اپرا کرده است.

در سال 2008 با بازیگری به نام Gizem Soysaldı ازدواج کرده و بعد از یک سال طلاق گرفته و اکنون قصد ازدواج باBergüzar Korel که هنرپیشه است و از او یک پسر دارد را دارد.

بیوگرافی مریم اوزرلی بازیگر نقش خرم سریال حریم سلطان
نام: meryam Uzerliتولد: 12 آگوست 1983 در آلمانمادر او آلمانی و پدرش اهل ترکیه است.

از سال 2000 تا 2003 در آلمان در مدرسه بازیگری درس می خوانده و نقش های اصلی زیادی در سریال های آلمانی داشته است. در ضمن مادر او هم هنرپیشه بوده است.

خلاصه ای از حریم سلطان

این داستان بر اساس زندگی سلطان سلیمان قدرتمند ترین شاه عثمانی است من سالها پیش کتابی در این زمینه با نام سلطانه خواندم که این فیلم بر اساس این داستان است.

داستان بر اساس دختر روس و بسیار زیبایی به نام خرم بانو است که به عنوان یکی از زنان حرم سلطان سلیمان به ترکیه برده می شود. سلطان سلیمان عاشق زن اولش به نام بهار بود و به هیچ زن دیگری توجه نداشت خرم از کسی باردار می شود و این بچه را به عنوان پسر شاه جا می زند شاهان عثمانی هیچ گاه با زنان ازدواج نمی کردند زیرا در گذشته یک بار ملکه شان را دشمن مجبور کرده بود که لباس هایش را در آورد و از جمع پذیرایی کنند خرم کاری می کند که شاه سلیمان با او ازدواج کند و اولین ملکه یا سلطانه عثمانی می شود در نهایت کاری می کند تا سلیمان تمام پسران خود را بکشد و پسر او را که در واقع پسر سلیمان نبود شاه کند و اینگونه او در خفا حکومت عثمانی را منقرض می کنند.

سلطانه کتاب بینظیری بود حال باید صبر کرد تا ببینیم فیلمش چگونه از آب در می آید این فیلم در ماه رمضان پارسال در کشور های عربی به نمایش در آمد و مخاطبان زیادی داشت در ضمن بیسان خواهر سمر در سریال عشق ممنوع هم در ان بازی می کند

بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان بیوگرافی بازیگران سریال حریم سلطان

اولین کسی باشید که نظر می دهید!
 
پاسخ دهید »

 

شما باید وارد شوید تا بتوانید نظر خودتون ثبت کنید.